Ajo u gjet sonte në orët e mbrëmjes në Zllatar,afër Prishtinës

Ajo u gjet sonte në orët e mbrëmjes në Zllatar,afër Prishtinës

Familjarë të gruas së humbur që nga dita e djeshme pas orës 14.00 në Kodrën e Diellit, kanë njoftuar Rtv 21 se e kanë gjetur sonte në ambientet e malit Zllatar në periferi të Prishtinës

Zonja Flora Dujaka, e cila vuante nga mungesa e të orinetuarit, sipas të të afërmve të saj, ishte në gjendje stabile shëndetësore dhe shpresojnë se nuk do të ketë përkeqësim tjetër.

Ata me ketë rast falënderojnë pjesëtarët e Policisë së Kosovës në Prishtinë për kujdesin dhe angazhimin, pastaj të qytetarëve si dhe mjeteve të informimit-që nga portalet e Rtv 21 e Klan Kosova. /21Media