Këngëtarja shumë shpejt ka arritur të futet në tregun muzikor

Këngëtarja shumë shpejt ka arritur të futet në tregun muzikor

Një ndër këngëtaret më të bukura të estradës sonë, Ari Blue ka publikuar këngën dhe videoklipin e ri të titulluar “So problem”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur Fatmir Muja, për videoklipin X films, ndërkaq për muzikën Massive Production.

Edhe pse e re në tregun muzikor, Ari Blue po kërkohet shumë nëpër mbrëmje muzikore./21Media