Ka nisur protesta e 4-të kombëtare e opozitës para Kryeministrisë

Ka nisur protesta e 4-të kombëtare e opozitës para Kryeministrisë

Protestuesit po marshojnë në bulevardin “Deshmoret e Kombit” me simbole Kombetare dhe thirrjet “Rama ik”. Krahas qytetareve nga Tirana, mijera qytetare nga e gjithë Shqiperia kanë mberritur me autobusë dhe makina private./oranews