Morena shumë tërheqëse

Morena shumë tërheqëse

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, njihet për jetën e saj luksoze, e kjo shihet nga postimet e shumta që vazhdimisht i bën ajo.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Turqisë, ku edhe ka të afërmit e saj. Tash e sa ditë po qëndron atje dhe po ju sjellë imazhe të bukura nga vendi përrallor.

26-vjeçarja publikoi një fotografi para pasqyrës me bikini, ku shfaq linjat perfekte trupore. Mund të themi me të drejtë se ajo është një ndër femrat më tërheqëse të skenës, shkruan rtv21.tv

“Swag” është projekti i saj i fundit, që e ka sjellë më 14 korrik. Ky projekt numëron mbi 1 milion klikime./21Media