Ylli me projekt të ri

Ylli me projekt të ri

Këngëtari i njohur, Yll Limani  është një nga emrat më të njohur që solli hite të njëpasnjëshme, e këngët e tij u dëgjuan me miliona herë, shkruan rtv21.tv

Këtë verë Ylli po tregohet mjaft aktiv sa i përket publikimit të projekteve të reja.

Artisti duket se ka gati këngën e tij të re, “Pse je me to” .

Këtë e bëri të ditur vetë Ylli në Instagram, ku publkoi një fotografi të realizuar gjatë xhirimit të videoklipit.

“Pse je me to? Kur nuk e do… ” , ka shkruar Ylli poshtë fotografisë së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

“Pse je me to? 🤷‍♂️ Kur nuk e do…🤦‍♂️”

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Projekti parpak i Yllit mban titullin “Nuk po kalojka”, i cili është publikuar në muajin korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur mbi 4 milion klikime. /21Media