Në mesin e tyre edhe Draxler dhe Di Marian

Në mesin e tyre edhe Draxler dhe Di Marian

Skuadra franceze, PSG është duke u përgatitur që t’i shes plotë pesë lojtarë nga ekipi.

Julian Draxler, Angel Di Maria, Lucas Moura, Javier Pastore and Kevin Trapp, janë emrat e lojtarëve të cilët do të largohen nga Parku i Princave kjo për shkak të rregullave financiare pasi që PSG ka blerë Neymarin për 222 milionë euro dhe Kylian Mbappen për 180 milionë euro.

Për Draxlerin është i interesuar Arsenali kurse Di Marian mund të përfundoj në Barcelonë./21Media