James kërkohet nga disa klube

James kërkohet nga disa klube

Mediat spanjolle shkruajnë se James Rodriguez do të largohet nga Real Madridi këtë verë.

Sipas tyre, kolumbiani është i vendosur për të larguar dhe për të nisur një eksperiencë të re në futbollin evropian.

Siç raportojnë mediat iberike, PSG insiston që të blejë ish-sulmuesin e Monacos. Parisienët e PSG-së thuhet se do të përshpejtojnë negociata me agjentin e lojtarit Jorge Mendes në mënyrë që ta arrijnë sa më shpejtë marrëveshjen që James të “fluturojë” drejt Parisit./21Media