Bergüzar Korel aktorja e njohur turke, më 9 mars është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe aktori i njohur Halit Ergenç për herë të dytë u bënë prindër të një djalit që e pagëzuan me emrin Han.

Aktorja  e cila për publikun shqiptar njihet me rolin e “Sheherzades” ende nuk ka publikuar asnjë imazh të vogëlushit.

Por, gjatë ditës së djeshme 37-vjeçarja është fotografuar nga paparacit me djalin në duar.

Kujtojmë që, Berguzar dhe Haliti janë të martuar prej vitesh, dhe tani janë prindër të dy djemve. /21Media