Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ashtu siç kishte paralajmëruar, ka publikuar sot EP-në e titulluar “Bang”.

Katër këngët e mini-albumit të Ritës, janë publikuar në Youtube në versionin audio.

“Big”, “Bang Bang”, “The One” dhe “Mood”, janë titujt e këngëve të reja të Rita Orës.

Sot pritet të publikohet edhe videoklipi, ku këngëtarja shfaqet me veshje tradicionale./21Media