Puna që reperi i njohur, Lumi B ka bërë gjatë karrierës së tij është shpërblyer edhe me një banesë të re.

Kolegu dhe miku i tij, Ermal Fejzullahu e ka përgëzuar Lumin duke publikuar pamje të banesës në InstaStory, shkruan portali rtv21.tv

Shihet se ai  është menduar deri në detajin e fundit sa i përket interierit. Vërehet se dominon ngjyra e hirit e mbyllët.

Lumi do ta gëzojë këtë banesë bashkë me gruan dhe djalin e tij 7 vjeçar/21Media