Kënga u lansua me videoklip

Kënga u lansua me videoklip

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ardian Bujupi sot publikoi projektin e radhës.

“Arrita” quhet kënga e re e Ardianit, të cilën e solli me videoklip, shkruan rtv21.tv

Videoklipi i këngës është realizuar nga Shiva Picture.

Projekti u publikua në sezon dhe pritet të shihet nëse do të mirëpritet nga publiku.

Kujtojmë që ‘WIE IMTRAUM’ është projekti paraprak i Ardianit, në bashkëpunim me Fero47, i publikuar më 25 prill. Projekti deri tani ka mbi 10 milionë klikime./21Media