Këngëtari i njohur shqiptar, Gena, ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Si vjeshta”.

Për muzikën dhe tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtari, ndërsa orkestrimin e bëri Vani Rrushiti.

Për videoklipin e baladës së re Gena ka bashkëpunuar me Lorenc Pelushajn dhe Kreshnik Markun./21Media