"Doja" kënga e re nga Flori dhe Arilena

“Doja” kënga e re nga Flori dhe Arilena

Kantautori i mirënjohur shqiptar, Flori Mumajesi dhe këngëtarja e njohur, Arilena Ara sapo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të titulluar “Doja”.

Arilena përmes një postimi në Instagram ka treguar se kjo këngë është punuar tash e tre vite, shkruarn rtv21.tv

Për tekstin e këngës është kujdesur Flori dhe Lindoni kurse, Darko Dimitrov.

Theksojmë se, ky nuk është bashkëpunimi i parë dyshes. Flori dhe Arilena në vitin 2017 publikuan  “Nallane 3”. /21Media