Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me motrën e tij Sarandën.

“Jeto në mua” titullohet projekti i dyshes, të cilën e sollën së bashku me videoklip ku motër e vëlla shfaqen shumë bukur, shkruan rtv21.tv

Për instrumentalin dhe tekstin kësaj radhë është përkujdesur Valon Biba, kurse për klip ka punuar Martir Ismajli./21Media