Dy emrat e njohur të skenës, Young Zerka dhe Argjentina Ramosaj sot publikuan bashkëpunimin e tyre. Kënga titullohet “Pishman” dhe erdhi e shoqëruar me një klip të veçantë.

Tekstin e këngës e shkroi Filloreta Raçi – Fifi, kurse për muzikën u përkujdes Çekiç.

Me këtë bashkëpunim këngëtarja Argjentina iu rikthye skenës pas një pauze./21Media