Këngëtarët e njohur, Nora Istrefit dhe Butrint Imeri sapo kanë lanësuar këngën e tyre me të re.

Projekt i titulluar “Dy Zemra” ishte paralajmëruar kohë më parë nga të dy artistët, shkruan rtv21.tv.

Projekti është shoqëruar me një videoklip të realizuar nga Cinegr8, ndërsa teksti është shkruar nga vetë artisti 24 vjeçar në bashkëpunim me Gjikon./21Media