2 ton lanson projektin e ri

2 ton lanson projektin e ri

Reperi i njohur 2 Ton ka publikuar sot projektin e ri muzikor. Ai ka lansuar këngën “Gjith jetën”.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet artisti, ndërsa vjen me beat të Negos.

Kënga është e realizuar edhe me videoklip nga Grandmedia.

Projekti paraprak i 2 ton ishte kënga CA VA”, e lansuar në korrik të këtij viti dhe ka mbi 6 milionë klikime në Youtube./21Media