Këngëtari i njohur, Yll Limani, ka publikuar projektin të ri muzikor të titulluar “A ki me rrejt”.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtari, ndërsa për muzikën është kujdesur Rrzon, Pllum dhe Yll Limani.

Kënga është shoqëruar me videoklip të punuar nga Wonder./21Media