Publikohet kënga “Alo” nga Ronela Hajati dhe Vig Poppa

1 min read

 

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar sot këngën e katërt të albumit të saj “Rron”. “Alo” titullohet kënga e re nga Ronela dhe është bashkëpunim me reperin Vig Poppa.

Melodinë dhe tekstin e këngës e kanë punuar Ronela dhe Vig Poppa, ndërsa muzikën dhe aranzhmanin e ka bërë Cekic.

Për videoklipin është përkujdesur Max Production./21Media