Është publikuar në Youtube bashkëpunimi i parë mes Nushit dhe BimBimma.

“Besa Besë” titullohet projekti muzikor, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Madebyflowerz.

Miksimin dhe masterizimin e kanë bërë MarcoTolo dhe Benny be./21Media