Kënga e re nga Skerdi dhe Thepak

Kënga e re nga Skerdi dhe Thepak

Artisti i njohur shqiptar, Skerdi, ka publikuar sot projektin e ri muzikor në bashkëpunim me artistin Thepak, shkruan rtv21.tv

“Diablo” titullohet kënga e re nga Skerdi dhe Thepak.

Tesktin e këngës e kanë shkruar dy artistë, ndërsa për videoklipi kanë bashkëpunuar me produksionin “Pro Video”.

Se sa do të ketë sukses ky projekt mbetet të shihet ditëve në vazhdim./21Media