Vjen kënga e re nga Mozik dhe Loredana

Vjen kënga e re nga Mozik dhe Loredana

Reperi i njohur Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana, tash e një kohë kanë paralajmëruar bashkëpunimit e tyre të parë.

Sot dyshja kanë publikuar këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde”.

“Bonnie Clyde” është një këngë, të cilën Mozik dhe Loredana e kanë gërshetuar ndërmjet gjuhës shqipe dhe asaj gjermane, shkruan rtv21.tv

Projektet e fundit të dyshes, kanë qenë të suksesshme, edhe pritshmëritë nga ana e fansave për këtë projekt janë të mëdha./21Media