“Ma shumë” titullohet kënga më e re e Ana Kabashit, të cilën artistja e publikoi sot.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur vetë Ana, në bashkëpunim me producentin Nurteel.

Ndërsa realizimin e videoklipit të këngës “Më shumë”, artistja ia besoi Imagine Films./21Media