Publikohet kënga e re e Arilenës dhe Dafinës

“Thirr Policinë” mban titullin kënga më e re e Arilena Arës dhe Dafina Zeqirit, e cila u publikua sot me videoklip.
Teksti është shkruar nga vet këngëtaret në bashkëpunim me reperin Elinel, kurse producimi u bë nga Mixey Music&Apollo.
Për melodinë po ashtu u kujdesën vet artistet dhe miksimi e masterizimi nga Darko Dimitrov.
Klipi është realizuar nga produksioni “Imagine Films”./21Media

Back to top button