“Baby I’m Jealous” mban titullin kënga më e re e artistes shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha dhe reperes amerikane Doja Cat.

Kënga e cila është publikuar pak orë më parë, vetëm në versionin audio, ka arritur të dëgjohet nga rreth 8 mijë adhurues të artisteve.

Këngës “Baby I’m Jealous” së shpejti pritet të dalë edhe klipi, ndërsa do të jetë edhe pjesë e albumit të ri të Bebes që pritet të publikohet vitin e ardhshëm./21Media