Dhurata Dora dhe Azeti kanë publikuar këngën e tyre të re, të titulluar “Fajet”.

Dyshja i kanë realizuar dhe një videoklip këngës së re, për të cilin u përkujdes Fati Media Group Filmproduktion.

Për tekstin e “Fajet” janë përkujdesur vetë Dhurata dhe Azeti, ndërsa për muzikën Jugglerz./21Media