Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhia sot ka publikuar këngën e re “Ku mete”. Kjo këngë që flet për dashurinë e humbur, erdhi e kompletuar edhe me një klip të veçantë.

Për tekstin u përkujdesën Enca dhe Muma, kurse për vizuelizimin MaxProduction, shkruan rtv21.tv

Vëmendje të madhe rrëmbeu edhe artistja me paraqitjen e saj. Ajo shfaqet super atraktive, me një kostum të bardhë dhe një fustan të zi./21Media