"Ja fala", kënga e re e Teutës

“Ja fala”, kënga e re e Teutës

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Teuta Selimi solli baladën e re me titull “Ja fala”. Për muzikën u përkujdes Bini Diez, për tekstin Fadil Topalli. Ndërsa për vizuelizimin Max Production, transmeton rtv21.tv

Artistja e mirënjohur duket shumë elegante dhe tërheqëse në videoklipin e këngës së re.

43-vjeçarja njihet për baladat e veçanta, të cilat sjellin shumë emocion te fansat e saj./21Media