Një këngë ritmike nga 2Ton dhe Tika

Një këngë ritmike nga 2Ton dhe Tika

Reperi i njohur nga Ferizaj, 2Ton, ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperen e re, Tika Behrami, shkruan rtv21.tv

Tekstin e kanë shkruar dy artistët 2Ton dhe Tika, kurse për ‘beatin’ këtë herë është kujdesur NEGO.

Projekti i ri nga 2Ton dhe Tika vjen i shoqëruar edhe me videoklip për të cilin dyshja ka bashkëpunuar me produksionin XL Films.

Mbetet të shihet se si do ta pret publiku reperen e re dhe muzikën e tyre./21Media