Reperja e njohur, Loredana Zefi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Rockstar”.

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur vet Loredana, shkruan rtv21.tv

Kënga është në gjuhën gjermane dhe është publikuar edhe me videoklip.

“Checka” titullohet projekti i fundit i Loredanës që e solli në bashkëpunim me Delarën. Kjo këngë  e publikuar në muajin shtator deri tani në Youtube ka mbledhur mbi 10 milionë klikime./21Media