Këngë e re nga Stine dhe Lil Beba

Këngë e re nga Stine dhe Lil Beba

Këngëtari i njohur shqiptar, Stine, ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me artisten Lil Beba, shkruan rtv21.tv

“Me Amas” titullohet kënga e re e tyre e cila është kompletuar edhe me videoklip.

Për ‘beatin’ është përkujdesur Stine, ndërsa tekstin e kanë shkruar dy artistët së bashku.

Se sa do të ketë sukses ky bashkëpunim mbetet të shihet ditëve në vazhdim./21Media