Një këngë ritmike nga Enca dhe Muharremi

Një këngë ritmike nga Enca dhe Muharremi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin, Muharrem Ahmeti, shkruan rtv21.tv

“Hajde” titullohet kënga e cila është punuar nga BigDeal Records.

Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Enca e cila e ka bërë edhe melodinë bashkë me Muharremin.

Për anën vizuele është përkujdesur Max Production./21Media