Ballist Morina është një temë shumë e përfolur në kohët e fundit

Ballist Morina është një temë shumë e përfolur në kohët e fundit

Ballisti po përballet me akuza serbe për veprimet që kishte bërë gjatë ndeshjes Shqipëri – Serbi, dhe këta të fundit kërkojnë ekstradimin e tij në Serbi, shkruan rtv21.tv.

Paniku dhe Mistiku janë dy muzicientët që kanë punuar një këngë kushtuar Morinës, të titulluar “Lironi Djalin”, e cila është e përcjellë me videoklip ku shihen disa personazhe por asnjërit nuk i shihet fytyra.

Këngën mund ta dëgjoni në vazhdim:

/21Media