Kënga e re nga Morena

Kënga e re nga Morena

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka publikuar sot projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“Missed Call” titullohet kënga e re nga Morena e cila është shoqëruar edhe me videoklip.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vet Morena, melodinë e punoi NLS, muzikën Drybeatz, kurse miksimin dhe masterizmin nga Don Gima.

Për videoklipin është përkujdesur TXIVGO./21Media