Këngëtarët e mirënjohur, Remzie dhe Nexhat Osmani kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “O sa mirë”.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Remzie Osmani, ndërsa aranzhmanin e këngës e ka bërë Valter Beqo, shkruan rtv21.tv

Për videoklipin është përkujdesuar produksioni EMF Creative./21Media