Dy artisët e mirënjohur, Filloreta Raçi-Fifi dhe Young Zerka, kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Pa Gajle”, shkruan rtv21.tv

Kënga është shoqëruar me një videoklip të veçantë, për të cilin Fifi dhe Young Zerka kanë bashkëpunuar me produksionin Imagine Films.

“Pa Gajle” është bashkëpunimi i parë i Fifi dhe Young Zerkës./21Media