Bashkëpunimi i radhës nga Shyhretja dhe Engjëllusha

Bashkëpunimi i radhës nga Shyhretja dhe Engjëllusha

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me vajzën e saj, shkruan rtv21.tv

“Princesha e vëllaut tonë”, titullohet kënga e re nga Shyhretja dhe Engjëllusha.

Kënga është në kuadër të xhirimeve të Vitit të Ri (Gëzuar 2020)./21Media