Publikohet kënga “Shko” nga Genc Prelvukaj dhe Adnan Daci

Reperi Genc Prelvukaj dhe këngëtari Adnan Daci bashkuan forcat për herë të parë për një bashkëpunim.

“Shko” mban titullin projekti i ri muzikor që u publikuar sot nga dyshja.

Producent i këngës është Genci Prelvukaj, që gjithashtu u përkujdes edhe për tekstin.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni “Black Fish”./21Media

 

Back to top button