Kënga e re nga BimBimma dhe Lyrical Son

Kënga e re nga BimBimma dhe Lyrical Son

Reperi i njohur, BimBimma ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Still e dua”, shkruan rtv21.tv

Kënga e re nga BimBimma është në bashkëpunim me reperin e njohur Lyrical Son.

‘Beatin’ e “Still e dua” e  ka realizuar Nine2Music, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Faton Dolaku.

Se sa do të ketë sukses kënga  “Still e dua” nga BimBimma dhe  Lyrical Son mbetet të shihet ditëve në vazhdim./21Media