Projekti i ri nga  BimBimma dhe MC Kresha

Projekti i ri nga  BimBimma dhe MC Kresha

Reperi i njohur shqiptar, BimBimma ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Still Hustling”  në bashkëpunim me reperin e njohur, MC Kresha.

Për ‘beatin’ është përkujdesur ‘StrikeBeats’, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka realizuar Faton Dolaku.

Kjo këngë është pjesë e albumit më të fundit të BimBimmas.

Projekti i ri nga dy prej rep-artistëve më të dashur për publikun nuk është shoqëruar me videoklipi./21Media