Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ditëve të fundit ka publikuar klipin e këngën “Bang”, në bashkëpuni me Imanbek.

E veçanta e këtij klipi është se Rita shfaqet me veshje tradicionale shqipatre, gjithashtu në fokus ka vënë edhe flamurin kombëtar, shkruan rtv21.tv

Rita Ora, ashtu siç kishte paralajmëruar, sot ka publikuar EP-në e titulluar “Bang”. Katër këngët e mini-albumit të Ritës, janë publikuar në Youtube në versionin audio. “Big”, “Bang Bang”, “The One” dhe “Mood”, janë titujt e këngëve të reja të Rita Orës./21Media