Publikohet dueti i artistëve të mirënjohur

Publikohet dueti i artistëve të mirënjohur

Artisti i mirënjohur shqiptar, Young Zerka publikoi këngën “Money”, në bashkëpunim me artistin Eri Dee.

Për muzikën dhe aranzhimin u përkujdesën Alandy dhe Eri Dee, për melodinë Young Zerka dhe Alandy, për tekstin Young Zerka. Kurse për vizuelizimin Pro Video, transmeton rtv21.tv

Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i parë i tyre./21Media