Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, ka paralajmëruar se nesër do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Phantom”.

Në rrjetin social Instagram, këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij një pjesë të shkurtër të videoklipit, ku shihet aktorja Arta Nitaj.

“Nesër, 20:00 • #PHANTOM”, ka shkruar Butrinti krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Ndryshe, projekti i fundit i Butrint Imerit është “Dy zemra”, në bashkëpunim me Nora Istrefin. Projekti është publikuar më 13 shtator dhe deri tani në Youtube ka mbi 12 milionë klikime./21Media