Era dhe Nora do të vijnë me "Nuk e di"

Era dhe Nora do të vijnë me “Nuk e di”

Dy këngëtaret e njohur shqiptare, Era dhe Nora Istrefi së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre, të cilin e kanë paralajmëruar muaj më parë.

“Nuk e di” titullohet projekti i motrave Istrefi, të cilin pritet ta sjellin më 19 prill edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

E kur jemi te klipi pak më parë, Era publikoi në instagram një pjesë nga projekti, që pritet ta lansojë së bashku me motrën.

“Kush o tu e prite???????”, është shkrimi i Erës krahas videos./21Media

 

 

View this post on Instagram

 

19 Prill❕❕❕❕❕ Kush o tu e prite❔❔❔❔❔❔❔

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on