Kënga e re nga Dafina dhe Varrosi

Kënga e re nga Dafina dhe Varrosi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperin Varrosi, shkruan rtv21.tv

“Ring Ring” titullohet kënga e re nga Dafina dhe Varrosi e cila është shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika janë punuar nga Dafina Zeqiri dhe Varrosi, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni Entermedia.

Kjo këngë është në tri gjuhë Suedisht, Shqip dhe Anglisht./21Media