Rep-artistja shqiptare, Tayna, ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tvë

Këngën me titull “Moona”, Tayna e ka sjellë në duet me artistin francez, L’Algerino. Për tekstin e këngës janë kujdesur vet Tayna dhe L’algerino, kurse mix/masterin e punoi Lorenc Aliaj.

“Moona” është publikuar edhe me videoklip, ku Tayna si gjithmonë shfaqet tërheqëse./21Media

ashk