Kjo njëkohësisht është edhe pjesa e fundit e këtij filmi

Kjo njëkohësisht është edhe pjesa e fundit e këtij filmi

Është publikuar traileri i filmit horror, “Annabelle Comes Home”.

Kukulla e pushtuar nga shpirtrat e ligë sillet në shtëpi nga dy hulumtuesit, Ed dhe Lorriane Warren, përcjell rtv21.tv

Kjo është pjesa e tretë dhe e fundit e filmit horror, e cila do ta përmbyll rrugëtimin e kukullës famëkeqe.

“Annabelle Comes Home”, premierën do ta ketë më 26 qershor të këtij viti./21Media