Pushime si të Adelina Tahirit, qe 4 muaj në deti

1 min read

Pavarësisht se gëzon një jetë luksoze, Adelina Tahiri nga fansat po vlerësohet si një person mjaft i thjesht dhe më këmbë në tokë. Të paktën kshtu i kanë bërë komente në rrjetet sociale.

Në një bashkëbisedim me fansat në Instastory, Adelina iu është përgjigjur pyetjeve të tyre, shkruan portali rtv21.tv

E një ndër to e pyeste se qe sa muaj po qëndron në deti? Adelina është përgjigjur që 3- 4 muaj.

Ajo shtoi se pavarësisht që është periudhë e gjatë nuk mërzitet dhe i shijon pushimet.

Adelina  po ashtu ka treguar se kur udhëton ndonjëherë e merr me vete edhe djalin e saj Jonin, por ka pushime që i kalon edhe pa të. /21Media