Tuna po shijon çdo moment me vogëlushin e saj

Tuna po shijon çdo moment me vogëlushin e saj

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Altuna Sejdiu ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë.

Pas lindjes së Tianit, këngëtarja po kalon momentet më të bukura të jetës.

Së fundmi Tuna ka publikuar një foto në rrjetin social SnapChat ku shihet në plazh nën shoqërinë e një mike të saj bashkë me foshnje.

“Nënat dhe djemtë” ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos./21Media