Jennifer vazhdon të jetë ikonë e bukurisë

Jennifer vazhdon të jetë ikonë e bukurisë

Aktorja Jennifer Lopez është parë në plazhet e bukura të Francës me të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

Çifti është fotografuar në një jaht luksoz dhe dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

E veshur me bikini të thurur me grep Jennifer tregoi fizikun e saj të përsosur. Edhe pse po i afrohet të 50-ve, pamja e saj e jashtme tregon të kundërtën.

Pas paraqitjes së bashku, ajo ka pushuar dhe zërat se çifti mund të ishte ndarë./21Media